Otwarta w 2000 w hotelu "Zamojski", jedna z dwu restauracji - dla bardziej wymagających (40 m.), w typie "zimowy ogród" - przeszklony dach (świetlik), dużo zieleni, orientalno-kolonialne akcenty (ratanowe meble z Brazylii). Pierwszym szefem kuchni - najnowocześniejszej w promieniu 150 km - został przybyły restauracji "Canaletto" w warszawskiej "Victorii" Jacek Bobruk (1973). Do najbardziej wyszukanych dań należały pierś z kaczki berberyjskiej w armaniaku, udziec z jagnięciny nowozelandzkiej w sosie miętowym, lody z octem balsamicznym z czerwonym pieprzem.

 * J. Bobruk w ogólnopolskim konkursie kulinarnym w 1997 zdobył II m. w klasie ryb, przyrządzając łososia faszerowanego gęsią wątróbką na omlecie ażurowym w sosie jeżynowym z czarnym makaronem i świeżymi borówkami.
 * Otwarta kuchnia posiadała wyposażenie jakiego nie było w promieniu 150 km - urządzenie do szybkiego schładzania upieczonych czy ugotowanych potraw, piece konwekcyjne jednocześnie do pieczenia i gotowania, nie wysuszające potraw, same pilnujące temperatur.