nagłówek

RADA MIEJSKA 1990-2015

Andrzej Kedziora luty 22, 2013

Adamczyk Marek 1994-98, 1998-2002
B
achta Adam 1990-91, 1994-98 * Bańczerowski Leon 1994-98 * Bartoszek Maria 1997-98 * Batalia Leszek 2002-2005 * Bąk Adam 1994-98, 1998 * Bednarczuk Alicja 1990-94 * Bętkowski Czesław 1990-94 * Bielak Ryszard 1998-2002, 2002-2005 * Binduga-Jankowska Anna 2002-2006 * Brzyska Irena 2002-2006 * Budzyńska Joanna 2005-2006, 2006-2010, 2010-2014, od 2014 * Bukowski Leszek 1998-2002
Cataldo Leszek 1990-94 * Chudziak Krystyna 2002-2006 * Ciastoch Marek 1990-94, 1994-98, 1998-2002, 2002-2006 * Cieślak Tadeusz 1994-98 * Ciota Barbara 1990-94 * Cybulski Eugeniusz 1994-98, 1998-2002, 2005-2006, 2006-2010, 2010-2014
Danel Jacek 2010-2014 * Derkacz Jerzy 1990-91 * Dziura Marek 2006-2010 
Feduszka Jacek 1990-94 * Figarski Marek 2005-2006
Gac Jan 1993-94 * Gaca Krystyna 1998-2002 * Galiński Tadeusz 1991-94 * Gąbka Zofia 1992-93 * Gąsiorowska Janina 1998-2002 * Gmyz Maria 2002-2005 * Gniot Zbigniew 1994-98 * Godzisz Ireneusz 1998-2002, 2002-2006, 2006-2010, 2010-2014, od 2014 * Górny Andrzej 1998-2002 * Grzywacz Alicja 1998-2002 
Hałasa Tomasz 2002-2006 * Harasim Zbigniew 1990-94, 1994-96 * Harczuk Jan 2005-2006 * Hawrot Włodzimierz 1994-98, 1998-2002, 2006-2010, 2010-2014 * Hejna Ryszard 1998-2002
Juszczak Jacek 1990-94
Kępowicz Adolf 1990-94 * Kimak Michał od 2010 * Kitka Szczepan od 2014 * Kleszczyńska Jadwiga 1990-91 * Koman Elżbieta 1992-93 * Kondraciuk Piotr 1990-94 * Konstantynowicz Henryk 1998-2002 * Konstantynowicz Tomasz 1990-94 * Kordalska Marlena 2010 * Kosarski Stefan 1998-2002 * Kostrzewski Zygmunt 1998-2002 * Kowalczyk Tomasz 1993-94 * Kowalski Tadeusz 1990-94 * Koziej Stanisław 1994-98 * Kramarczuk Elżbieta 2002-2006, 2006-2010 * Krupa Krzysztof 2010-2014 * Krzyżanowska Maria 1990-94, 1994-98 * Kucharska Elżbieta 2006-2010, 2010-2014, od 2014 * Kułaj Adam 1990-94, 1994-98 * Kudela Marek 2004-2006, 2006-2010, 2010-2014, od 2014 * Kuna Tadeusz 1998-2002 * Kupczyk Józef 1994-98, 1998-2002 * Kurzępa Antoni Piotr 1990-94, 1994-98, 2010-2014, od 2014 * Kuśmider Wiesław 1990, zm. * Adam Kutyła od 2014
Lembryk Jan 1998-2002 * Lewkowicz Andrzej 1994-98, 1998-2002 * Lewkowicz Krzysztof 2006-2010 * Liberadzka Maria 1990-94, 1994-98 * Liberadzki Jerzy 2006-2010, 2010-2014 * Lichtoń Józef 1994-98 * Lis Stanisław 1994-98, 1998-2002, 2002-2006 * Lubczyk Andrzej 1998-2002
Łachno Piotr 1994-98 * Łońska Jadwiga 1994-98, 1998-2002 * Łuczka Leszek 2010-2014, od 2014 * Łyś Marcin 2002-2006
Madyniak Adam 1990-94 * Makowska Teresa 1990-91 * Malec Michał od 2006 * Małysz Piotr od 2014 * Marzec Józef 1998-2002, od 2014 * Matwiejczuk Jan 1998-2002, 2002-2006, 2006-2010, 2010-2014, od 2014 * Mazurkiewicz Izabela 1990-94 * Misztal Stanisław 1994-97 * Monachowski Tadeusz 1991-94 * Nawrol Maria 1998-2002
Nizioł Jerzy 1998-2002, 2002-2006, 2006-2010, 2010-2014, od 2014 * Nowakowski Wiesław 1996-2002, 2002-2006, 2006-2010, 2010-2014, od 2014 * Nowosad Dorota od 2014
Obszański Jan od 2014, Osikiewicz-Smyk Zofia 1990-94
Pankiewicz Barbara 2010-2014 * Pankiewicz Zbigniew 2006-2010 * Paszko Mariusz 1998-2002, 2002-2006 * Pawlik Adam od 2014 * Pfeifer Marta 2010-2014, od 2014 * Piasecki Ryszard 2002-2004 * Piaseczny Artur 2006-2010 * Pietroń Lucyna 2002-2006 * Piłat Zofia 2002-2006, 2006-2010, 2010-2014 * Pol Danuta 1990-94 * Przytuła Józef 1990-93 * Rdest Jerzy 1990 * Rosiński Jacek 1992-93
Sawic Alicja 1998-2002 * Sędłak Wanda (Maria) 2006-2010, 2010-2014, od 2014 * Siemaszkiewicz Andrzej 1990-94 * Skwarek Piotr 1998-2002 * Słupecki Jerzy 1990-94 * Smalej Henryk 1990-94 * Soboń Henryka 1990-93 * Soboń Marek 1998-2002, 2002-2006, 2006-2010 * Sokołowska Anna 1994-98 * Sołowiej Marek 1994-98 * Sowa Krzysztof od 2014 * Splewiński Julian 1991-94 * Stopczyńska Iwona 1994-98 * Stręciwilk-Gościcka Maria od 2014 * Szaruga Jerzy 1998-2002 * Szatkowski Janusz 1994-98 * Szczepanik Józef 1990-94 * Szpringer Grzegorz 1990-94 * Szykuła Kazimierz 1994-98 * Szymański Andrzej 1990-94 * Szymański Marian 1994-98 * Szyszka Bogdan 1994-98 * Ślusarczyk Zbigniew 1990-94 * Śmiałko Wojciech 1998-2002
Tęcza Marek 1990-94, 1994-98 * Tkaczyk Witold 1998-2002, 2002-2003
Waga Adam 1994-98 * Walewander Marek od 2014 * Waszkiewicz Gerard 2006-2010 * Wieczerzański Stanisław 1994-98 * Wilk Jan 1991-94 * Włoszczyński Wiesław 1994-98 * Wołoszyn Katarzyna 2006-2010, 2010-2014 * Wysocki Kazimierz 1990-94, 1998-2002
Zacharow Jerzy 1990-94, 2002-2006, 2010-2014 * Zagdański Dariusz 2006-2010, 2010-2014, od 2014 * Zamoyski Marcin 1994-98 * Zieliński Antoni 1994-98, 1998-2002 * Ziemiński Krzysztof 1994-98 * Zwolak Rafał 2010-2014, od 2014 * Zwolan Krzysztof 2002-2006, 2006.


 * Radni pięciu kadencji - E. Cybulski, I. Godzisz, J. Matwiejczuk, T. Nizioł i W. Nowakowski, czterech - J. Budzyńska, M. Ciastoch, J. Hawrot, P. Kurzępa.
 * Wśród wybranych w 2014 było 16 radnych z wyższym wykształceniem - 70%, średnia krajowa 40%, natomiast cały skład samorządu Podkowa Lęśna, Przemyśl, Poznań i Sopot.

Czytany 1924 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 01 październik 2017 16:22

Kolejne artykuły

Liczby Zamościopedii

Hasła

 

Ilustracje

 

Rozwijana od dni

 

14316359

Wyświetleń