nagłówek

RADA MIEJSKA 1916-1939

Andrzej Kedziora luty 22, 2013

Abraszewski Feliks *1919
Abraszewski Stanisław 1934-38
Altmajer *1918-19
Andrychiewicz Wojciech *1917-18
Antoniszewski Władysław *1917-18, 1918-19
Badzian Jan 1916-18, *1920-26
Badzian Leopold 1929-30
Bajczman Bajrach 1918-19, *1920-26
Bajczman Sara *1919
Bajkowski Wacław 1919-26, 1939
Banach Antoni 1939
Baran Edward 1939
Becker *1919
Bielecki Piotr 1926-29, *1930-32
Bland Władysław 1919-22
Bogucki Bolesław 1916-18, 1918-19
Brondwajn Rachmil 1926-29, 1939
Ciesielski Piotr 1919-21
Ciskówna Agata *1935
Cukierman Izaak 1929-32
Cwirn Hersz 1919-26
Cygielman Henryk 1926-29
Czernicki Józef 1916-18
Czernicki Stefan *1918
Czernicki Tomasz 1918-19, 1919-26, 1926-29
Czerski Stanisław 1934-39
Czubaszek Władysław  *1937-39
Czujkiewicz Józef 1918-19
Czujkiewicz Karol 1929-32, 1934-37
Danielewicz Kazimierz 1918-19, *1930-31
Dąbrowski Józef 1918-19, 1919-26
Delaszkiewicz Jan 1916-18
Domaniewski Antoni *1919
Dragan Tomasz *1918-19
Duchnowski Jan *1931-32
Dybziński Antoni 1926-29
Dytry Romuald 1916-18
Dziuba Julian *1919
Dziuba Kazimierz 1916-18, 1918
Dziuba Stanisław 1918
Dziuba Wacław 1934-39
Dziubówna Zofia  *1918-19
Emeryk Józef  *1918-19
Epstein Salomon *1922-26
Epsztajn Eliasz *1917-18, 1918-19, 1919-26, 1926-29, 1929-32
Epsztejn Mojzesz *1917-18, 1918-19
Fidler Dawid 1926
Fiszhaut Kazimierz *1917-18, 1918-19
Franczak Wanda *1938-39
Freyberg Krystyn 1916-18, 1918-19
Gałaszkiewicz Kazimierz *1923-26
Gałaszkiewicz Wacław 1939
Garfinkiel Sanel *1917-18, 1929-31
Gaudnik Tadeusz 1939
Gawroński Michał 1916-18, 1918
Gelibter Elkuna *1919
Gelibter Hersz Chaim 1919, 1926-29
Gelibter Izaak *1917-18, 1918-19, 1919-24
Gerszzon Abraham 1919-26
Gisges Gustaw 1916-17
Glinka Jan 1919-21
Goldgraber Icko Ela *1930-32
Goldstein Mojżesz 1926-29
Gołębiowski Jan 1929-32, 1934-39
Grechuta Julian 1929-31
Grinbaum Beniamin 1939
Gruszecki Jan 1916-18
Harasim Józef 1929-32
Harczuk Edward 1939
Herman Mojżesz 1926-29
Horszwald Ludwik *1917-18
Inlender Wigdor *1917-18
Iwasiuk Stanisław 1929-32, 1934-39
Jabłoński Piotr 1929-32
Janicki Franciszek 1916-18
Jasiński Makary 1919-21
Jaśkiewicz Romuald *1917-18, 1918-19
Jaśkiewicz Wiesław 1916-18
Jędrzejewski Jan 1916-17
Kahan Lejba 1918-19
Kalinowski Teodor 1916-18, 1918-19
Kallwajt Karol 1939
Kardyga Stanisław 1926-29, 1939
Kazanecki Franciszek 1929-32, 1934-39, 1939
Kelner *1919
Kiełbiński Andrzej 1926-27
Kiełbiński Karol 1934-39
Klimkiewicz Paweł 1916-18
Kłossowski Zdzisław 1916-18, 1918-19
Koba Włodzimierz 1934-39
Kopcińska Kamilla 1934-39
Korbówna Janina *1919
Korngold Hinda 1939
Kornobis Stefan *1917-18, 1918-19
Kowerski Stanisław 1926-29, 1929-32
Kronfeld Mordko 1934-39
Kurantowicz Hieronim 1939
Kusiak Jan 1929-32
Lewicki Kazimierz 1918-19, 1919-26
Lewin Mojżesz *1919
Lewin Szmul 1918-19
Łyp Antoni 1919-26
Machałek Mikołaj *1927-29, 1934
Makuch Władysław 1939
Maliszewski Hipolit 1919-26
Malowany Wojciech  *1920-26
Manzys Boruch Icek 1929-32, 1934-39
Marchwieński Jan 1934-39
Margules Ignacy 1918-19
Margules Jakub 1919-26
Mateja Stanisław 1939
Mazurkiewicz Aleksander *1919
Miler Stefan 1934-39, 1939
Morawski Aleksander 1929-30
Morer Icek 1926-29
Muszak Hieronim 1929-32, 1939
Nahajski Edmund *1918-19
Nieć Franciszek 1926-29
Niewieski Ignacy 1916-18
Nowicki Lucjan *1918
Ogórek Antoni *1927-29
Oleszek Wacław 1934-39
Oleszek Władysław *1930-32, 1939
Ostrowski Karol *1917-18
Ostrowski Ryszard 1926-28
Palka Jan  1926-27
Peretz Jonas 1918-19, 1919-26, 1926-29, 1929-32
Pietraszek Ludwik *1919
Pikuziński Stanisław 1918-19
Pleskaczyński Karol 1918-19, 1919, 1926-29
Porebski Kazimierz 1916-18, *1921-22
Przyłuski Tadeusz 1916-18
Rajsfeld Moszko Judka 1929-32, 1934-39
Romanowicz Karol *1919
Rozen Izrael 1918-19, 1919-26
Rozenman Lejba 1929-32
Sapiński Włodzimierz 1934-39
Sawicki Antoni 1926-29
Sendłak Sefan *1927-29, 1939
Skiba Wiktoria 1939
Skowroński Ludwik *1926-27
Słupecki Władysław 1934-39
Sobulski Ignacy 1918-19
Spodek Abuś *1927-29
Stasiewicz Michał *1920-26
Stawiarski Lucjan 1919
Stefaniak Kazimierz *1919
Stodołkiewicz Edward 1916-18, 1918-19
Suchański Marian 1934-39
Sykała Józef *1938-39
Syta Stanisław 1934-38
Szeps Azriel 1926-29, 1934-39
Sztern Mojżesz *1919, 1919-26
Szternfeld Mordko *1916-18
Szternfinkel Majer 1929-32, 1934-38, 1939
Szyfman Izrael *1917-18, 1918-19, 1919-22
Szymański Mieczysław 1934-39
Świątkowski Henryk 1926-29, 1929-32
Terlecki Józef *1918-19
Tęczynowa Kazimiera *1918-19
Tomaszewski Stanisław 1916-18
Tyszberg Szulim 1926-29, 1934-39
Wagner Lejba *1930-32
Wahl Icek Szloma 1919-26, 1929
Waks Izrael 1919-26
Wiltos Jan 1929-32
Wojtyła Jan 1929-32
Wolski Feliks *1920-21
Zahler Dawid Mojżesz 1939
Zajdel Moszko 1939
Zalejski Władysław 1939
Zubowicz Piotr *1920
Zytzer Srul 1926-29
Żak Paweł 1918-19
Żmudzka Kazimiera *1918-19
Żółciński Kazimierz 1918-19
* Zostali radnymi w trakcie kadencji

Czytany 1828 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 13 kwiecień 2017 19:52

Kolejne artykuły

Liczby Zamościopedii

Hasła

 

Ilustracje

 

Rozwijana od dni

 

13820032

Wyświetleń