nagłówek

PLEBISCYT NA NAJLEPSZEGO I NAJPOPULARNIEJSZEGO SPORTOWCA I TRENERA ZAMOŚCIA

Andrzej Kedziora grudzień 19, 2016
Plebiscyt zamojskiej Telewizji Kablowej, którego pomysłodawcą i koordynatorem był Robert Marchwiany (od 2010). Wybierani są głosami Kapituły (2012 - 11 osób), a od 2013 także głosami sms.

sportowcy trener
2010  Marcelina Radlińska - pływaczka, Orka
 Aleksandra Jakubczak - biegaczka, Agros
 Mateusz Prus - piłkarz, Hetman
 
Paweł Fajdek - młociarz, Agros
 Arleta Podolak - judo, Legion
 Dorota Gruca - biegaczka, Agros
 Anna Jakubczak-Pawelec - biegaczka, Agros
 Kita, młociarka, Agros
 Agata Świst - badmintonistka, Kiko
 Magda Chruściel -
 Zbigniew Lewicki - Orka
 Sławomir Moździoch - Kiko
 Bartłomiej Bąk
2011  Mariusz Łoś - zapaśnik, Agros
 Paweł Fajdek - młociarz, Agros
 Marcelina Radlińska- pływaczka, Orka
 Kazimierz Wiszowaty - Trefl
 Zbigniew Lewicki - Orka
 Sławomir Moździoch - Kiko
2012  Paweł Fajdek - młociarz, Agros
 Kamil Handiuk - karate, ZZKT
 Szymon Kiecana - skoczek, Agros
 Mariusz Łoś - zapasy, Agros
 Jacek Flis - lotnik, Aeroklub ZZ,
 Agata Świst - badmintonistka, Kiko
 drużyna boccia, AKS Osób Niepełnospr.
 Maciej Nowaliński - pingpongista, Trefl
 Marcelina Radlińska - pływaczka, Orka
 Dominika Bulka - karateka, ZKK Kyokushin
 Artur Szerafin - ZKKT
 Przemysław Piekarski - AZZ
 Kazimierz Wiszowaty - Trefl
2013
 Szymon Kiecana  - skoczek, Agros
 Paweł Fajdek - młociarz, Agros
 Jacek Flis - lotnik, AZZ
 Michał Brzuś - pływak, Orka
 Kamil Handiuk - karate, ZZKT
 Magda Chruściel
 Maciej Nowaliński - pingpongista, Trefl
 Drużyna badmintona - Kiko
 Marlena Marlicka - wieloboistka, Agros
 Czesław Cybulski (tr. Fajdka)
 Artur Szerafin
 Bogdan Daniłowicz -
 Janusz Stryjewski - Agros
 Sławomir Moździoch - Kiko
2014
 Agnieszka Kuczmaszewska - p.c, Agros
 Jacek Flis - lotnik, AZZ
 Paweł Fajdek - młociarz, Agros
 Andrzej Gaweł - Agros
 Daniel Chwastek - Agros
 Zbigniew Lewicki - Orka
   2015       Paweł Fajdek - młociarz, Agros
 Szymon Kiecana - skoczek, Agros
 Jacek Flis - lotnik, AZZ
 Agnieszka Kuczmaszewska - p.c., Agros

 Wiktor Kawka - siatkarz, Padwa

 Dominik Kopeć - biegacz, Agros

 Maciej Nowaliński - pingpongista, Trefl
 Michał Brzuś - pływak, Orka
 Jakub Darmochwał - p.c., Agros
 Kamil Handiuk - karateka, ZKKT
 Janusz Stryjewski - Agros
 Wojciech Swatowski - Agros
 Zbigniew Lewicki - Orka
2016  Agnieszka Kuczmaszewska - p.c., Agros
 Dominik Kopeć - biegacz, Agros
 Paweł Fajdek - młociarz, Agros
 Paweł Kozieł -
pingpongista, Trefl
 Rafał Turczyn - piłkarz, Hetman

 Hubert Kalandyk- biegacz, Agros
 Adrian Adamczuk - szczypiornista, Padwa
 Agata Sałamacha - p.c., Agros
 Michał Wiater - chodziarz, Agros
 Robert Skwaryło - bocca, AKSON

 Tomasz Czerwonka - Padwa
 Piotr Kostrubiec - Trefl
 Andrzej Gamla - Agros
2017  Szymon Fugiel - szczypiornista, Padwa
  Agnieszka Kuczmaszewska - p.c., Agros
  Paweł Fajdek - młociarz, Agros
  Michał Wiater - chodziarz, Agros 
 Agata Sałamacha - p.c., Agros
  Andrzej Nieścior
 Magdalena Wronka
- biegacz, Agros
  Przemysław Kanarek - piłkarz, Hetman
 Dominik Kopeć - biegacz, Agros
 Ewelina Czop
 Tomasz Czerwonka - Padwa
 Andrzej Gaweł - Agros
 Andrzej Gdański - Agros
Prowadzone są dodatkowe kategorie, m.in. Ambasador Roku: Przemysław Tytoń (2010), Anna Jakubczak (2011). Seweryn Gancarczyk (2012), Anna i Aleksandra Jakubczak (2013), Jan Papierz (2014), Konrad Firek (2015), Janusz Kawałko (2016), Arkadiusz Bratkowski (2017).
Czytany 196 razy Ostatnio zmieniany środa, 18 kwiecień 2018 20:00

Kolejne artykuły

Liczby Zamościopedii

Hasła

 

Ilustracje

 

Rozwijana od dni

 

13806289

Wyświetleń