nagłówek

MIEJSKA RADA NARODOWA 1954-1990 - CZŁONKOWIE

Andrzej Kedziora sierpień 20, 2014
Po nazwisku data oznacza rok rozpoczęcia kadencji. Zestawienie nie obejmuje członków MRN obejmujących mandat w trakcie kadencji. Rekordzistami pod względem liczby kadencji (7) byli: Tomasz Bzówka, Lesław Maryńczak i Stefan Taraszkiewicz.

Adamczyk Marek 1988, Adamczyk Roman 1961, Adamczyk Romuald 1954 , Adamski Apoloniusz 1988, Adamski Tadeusz 1958, 1961, 1965, 1969, 1973, Andrzejewski Bolesław 1961, 1965
Badach Zenobiusz 1988, Balicka Wiesława 1984, Bałakut Bronisław 1961, 1965
Bałakut Jerzy 1984, Baranowski Eugeniusz 1965, 1969, Bardyka Stanisława 1973, Bartoszek Marianna 1988, Bąk Jadwiga 1984, 1988, Bednarski Feliks 1961, Bełz Edward 1954, Bender Franciszek 1969, Biela Janina 1969, Biernacka Krystyna 1965, 1969, Biesiaga Bronisława 1954, Biesiaga Tadeusz 1958, Bilski Marek 1988, Bis Leonard 1965, 1969, Biskup Roman 1984, Blomkwist Marian 1973, Bobrowski Czesław 1978, 1984. Bochniak Piotr 1984, Bojarczuk Michał 1958, 1965, 1969, 1973, Bondar Elżbieta 1988, Bondyr Zdzisław 1961, Boratyn Marek 1988, Borkowski Stanisław 1988, Borowiec Elżbieta 1988, Borowiec Stanisław 1988, Bortacki Władysław 1965, 1969, Bucior Maria 1954, Budzyński Adolf 1961, Burek Władysław 1954, Burzyński Wincenty 1954, Bzówka Tomasz 1958, 1961, 1965, 1969, 1973, 1978, 1984
Caban Edmund 1961, Chlebowicz Piotr 1965, Chorążyczewski Józef 1969, 1973, 1978, Chrzan Maria 1988, Chudy Jan 1958, 1961, Chwedeczko Roman 1984, 1988, Chwedyk Jadwiga 1978, Chwil Marianna 1978, Cios Elżbieta 1973, Cios Marek 1988, Ciuraszkiewicz Janina 1988, Ciuraszkiewicz Marta 1988, Curyło Henryk 1988, Cyganiak Lucyna 1984, 1988, Czerniak Kazimierz 1958, Czuba Piotr 1984, Czugała Czesława 1954, Czwakiel Kazimierz 1954
Ćwik Stefan 1961
Daniluk Henryk 1984, Dąbrowska Krystyna 1958, Dejnak Janusz 1984, Derkacz Jerzy 1988, Derwiszyński Bonifacy 1954, Didyk Bolesław 1978, Dragan Stanisław 1958, Drozd Ksawery 1961, Drozdowska Krystyna 1984, 1988, Droździel Henryk 1973, Drzała Jan 1954, Drzewicki Władysław 1978, Dubiel Janina 1954, Dudek Jerzy 1988, Dudek Monika 1988, Dudek Władysław 1954
Duszejko Mieczysław 1961, 1965, 1973, Dybała Jan 1988, Dybkowski Jerzy 1958, 1961, 1965, Dybzińska Irena 1954, Dziuba Józef 1954, Dziuńko Danuta 1958, 1961
Fedorowska-Gawryś Helena 1973, Figiel Aurelia 1984, Fik Krystyna 1988, Filipowski Bogusław 1984, Fiut Krystyna 1973, Frączek Wacław 1969, 1973, 1978
Garbiec Eugeniusz 1973, Gąbka Ryszard 1978, Gąsior Adela 1969, 1973, Gęborys Bronisław 1969, Gil Czesław 1978, Glinka Henryk 1961, Glińska Joanna 1978, Głowacka Aniela 1961, Golej Alicja 1969, Gontarz Mieczysław 1984, Goraj Hipolit 1958, Gorajska Alfreda 1973, Gorzkiewicz Edward 1988, Górny Janusz 1988, Górski Czesław 1958, 1961, Grabowska Bogumiła 1984, 1988, Grątkowska Bożena 1988, Grela Barbara 1973, 1978, Greszta Marian 1965, Grosman Ryszard 1978, Grzejszczak Janusz 1978, Grzyb Salomea 1988, Gwiazdowski Tadeusz 1988, Gwiazdowski Zbigniew 1978
Hałasa Tomasz 1988, Hamerski Eugeniusz 1954, Hasiec Stanisław 1978, Hawryluk Czesław 1988, Hawryluk Franciszek 1969, 1973, 1978, 1984, Herc Marian 1954, Herdyńska Barbara 1988, Herdyński Kazimierz 1961, Horoszkiewicz Jerzy 1969, Horoszkiewicz Józef 1965, Huss Ryszard 1973, 1978, Hwedyk Maria 1969
Jabłońska Grażyna 1988, Jabłoński Aleksander 1958, Jabłoński Roman 1954, Jagielski Marek 1984, Jagielski Tomasz 1988, Jakubiak Jan 1969, Janczak Józef 1961, 1965, Janeczko Edward 1973, Janiczek Krystyna 1978, Jankowski Władysław 1954, Jańczak Józef 1958, Jaroszewska Czesława 1954, Jasiński Edmund 1978, 1984, 1988, Jaskowski Jan 1978, 1984, 1988, Jaszak Irena 1978
Jednacz Józef 1954, 1958, 1961, 1965, Jęczmionka Adam 1954, Jędruszczak Barbara 1984, Jochaniuk Serafin 1954, 1958, 1961, Jonasz Władysława 1958, 1961, Józefowicz Maria 1988, Jóźwina Edwin 1973, 1978, Juraszek Stanisław 1973, Jurczak Edward 1958, 1961, 1965
Kaczor Roman 1954, Kalinowski Leopold 1969, 1988, Kalisiewicz Edward 1978, Kamińska Zuzanna 1954, Kapuśniak Janusz 1973, Karbownik Antoni 1973, Karchut Stanisław 1954, Karp Jerzy 1954, Karpowicz-Adamczuk Anna 1978, Kazanecki Wiktor 1969, Kępowicz Adolf 1984, 1988, Kiepuszewski Mirosław 1965, Kierepka Ryszard 1984, Kierzyk Jan 1954, Kiryczuk Roman 1984, Kisiel Tadeusz 1958, Klimek Marek 1978, Kliszcz Janina 1978, Kliza Eugeniusz 1958, 1961, 1965, Kłos Jan 1958, Koguc Kazimiera 1973, Kokoszka Adam 1978, Kołodziejczyk Jerzy 1965, Kołtun Henryk 1988, Kołtun Sylwester 1969, 1973, 1978, Kopaczyński Henryk 1988, Kopaczyński Krzysztof 1984, Kopciowski Piotr 1973, Korkosz Barbara 1973, 1978, Kosarski Kazimierz 1973, Kosz Leszek 1969, 1973, Kośmiński Zbigniew 1958, Kotowski Andrzej 1988, Kowalczyk Bernard 1988, Kowalski Zdzisław 1961, Kozyra Bolesław 1958, 1961, Król Edward 1978, 1984, Kruk Stanisław 1954, Krupa Aleksander 1958, 1961, Krzysztofiak Tadeusz 1984, Krzyżak Teresa 1984, 1988, Kubala Kazimierz 1973, 1978, 1984, Kubina Ewa 1988, Kucharska Janina 1973, Kudyba Bolesław 1954, 1973, Kukułowicz Roman 1965, Kulik Dariusz 1984, 1988, Kułaj Hieronim 1965, 1969, Kuna Tadeusz 1988, Kupiec Stanisław 1954, Kurzępa Urszula 1988, Kurzępa Wiesława 1973, Kusiak Aniela 1969, Kusiak Jan 1958
Lasota Anna 1988, Lasota Czesław 1954, Liberadzki Zdzisław 1958, Lipski Wacław 1973, 1978, Litwajtis Zbigniew 1973, Litwin Józef 1973, Litwin Władysław 1954, Lorentz Maria 1961, 1965, 1969, 1973,
Łapiński Feliks 1969, Łastowiecki Konstanty 1954, Łastowska Michalina 1973, Łojewski Wacław 1954, 1958, Łuczka Władysław 1969, Łyś Jadwiga 1961
Mach Czesław 1958, Machlarz Krystyna 1978, 1984, Madeja Mieczysław 1965, Majewicz Zdzisław 1988, Majewska-Dudzińska Elżbieta 1988, Malczewska Barbara 1954, Malec Bogdan 1978, Marciniewicz Marian 1988, Margol Edmund 1978, Mart Henryk 1969, Maryńczak Lesław 1961, 1965, 1969, 1973, 1978, 1984, 1988, Maszek Wiktor 1958, Maślany Marian 1958, 1961, 1965, 1969, 1973
Matias Krystyna 1965, Matuszak Grzegorz 1984, Matuszczyk Marek 1984, Mazur Bogusława 1978, Mazur Roman 1978, Mazurek Jan 1961, Mazurkiewicz Jan 1988, Michałkiewicz Stanisław 1973, Michałkiewicz Zbigniew 1954, Michniewicz Michał 1973, 1978, 1984, Mikulski Zygmunt 1954, Molas Zofia 1984, 1988, Morguń Stanisław 1973, Mościbroda Hieronim 1958, Mysłek Eugeniusz 1978,
Niderla Jan 1954, 1958, Niemczuk Katarzyna 1954, Niemczuk Teresa 1969
Niemczyk Andrzej 1988, Niklewicz Marianna 1984, 1988, Nizioł Jerzy 1984, Nowak Zenon 1988, Nowakiewicz Maria 1965, Nowogrodzki Tadeusz 1978
Ogórek Tadeusz 1984, Onyszkiewicz Tadeusz 1958, 1961, 1965, 1969, 1973, Ordyczyński Stanisław 1958, 1961, 1965, 1969, Orzechowski Andrzej 1988, Orzeł Zofia 1958, 1961, Ostapiński Jan 1965, Ostasz Ignacy 1988, Ozonek Maria 1958, Ożóg Wanda 1958
Paciorek Antoni 1988, Paczewski Edward 1954, Pakulniewicz Anna 1988, Palonka Paweł 1969, Pałka Waldemar 1973, Panasiewicz Janusz 1988, Papucewicz Antoni 1969, Parizek Zbigniew 1984, Paruch Zofia 1954, 1958, 1961, 1965, Pasierb Helena 1954, Paszczuk Zenon 1984, Pełech Aleksander 1954, Peresada Bolesław 1965, Petrynko Tadeusz 1973, 1984, Piech Wiesława 1978, Piekarska Alicja 1954, 1973, Pietras Zygmunt 1969, 1973, 1978, Piłat Czesław 1954, Pitak Zofia 1973, Podobińska Halina 1961, Podolak Janina 1954, Pokosa Zofia 1954, Pol Danuta 1988, Polakowski Eugeniusz 1984, Polkowska Maria 1954, Polski Ryszard 1965, 1969, Popielnicki Roman 1954, 1958, 1961, 1965, Porębski Zbigniew 1973, Portuś Tadeusz 1978, Pośnik Władysław 1984, Potocki Paweł 1954, Prętkiewicz Stanisław 1958, Prystupa Anna 1969, Przemorski Jan 1954, Przewodowska-Markiewicz Marianna 1988, Przybysz Czesław 1958, Przyczyna Stanisław 1954
Rabiega Tomasz 1984, Radliński Piotr 1961, 1978, Rajtar Jan 1984, Rdest Jerzy 1988, Rek Barbara 1954, Rodzik Henryk 1958, 1961, 1965, Rodzik Wanda 1978, Rogalska Michalina 1965, Rogowski Stanisław 1984, Romanowski Władysław 1965, 1969, Rozegnał Marian 1984, Ruciński Zygmunt 1954, Rusek Augustyna 1958, Rychel Grzegorz 1973, 1978, 1984, Ryczkiewicz Karol 1958, Rymarz Adam 1984, 1988, Ryściuk Adolf 1965, 1969, 1973, 1978
Sabacińska Teresa 1969, Sagan Witold 1958, 1961, Segieda Lucyna 1984, Selech Henryk 1958, 1961, Sempruch Ludwik 1965, 1969, 1973, 1978, 1984, Senderek Maria 1984, Serafin Bronisław 1954, Serafin Maria 1978, Seredziuk Sławomir 1988, Seroka Waldemar 1988, Sidor Teodor 1978, Siedlecka Irena 1965, 1969, 1973, 1984, Siedlecki Bronisław 1954, Siedlecki Marian 1978, Siemko Dymitr 1958, 1961, Siemko Mieczysław 1965, Sitarz Antoni 1954, Siwacki Henryk 1954, Siwiec Wawrzyniec 1969, Skarżewska Jadwiga 1965, 1969, 1973, 1978, Skowyra Adolf 1978, Skóra Włodzimierz 1954, Skwarek Ryszard 1984, Smarzewska Teresa 1984, Smoleń Eugeniusz 1978, Smoliński Stefan 1973, Smoter Franciszek 1984, Smyk Janusz 1984, Sobczak Stefan 1969, Sobczak Zenon 1958, Sobczuk Irena 1978, Soboń Ignacy 1958, 1961, 1965, Sobulska Genowefa 1984, Sokół Danuta 1954, Sowiński Antoni 1954, 1958, Sowiński Edward 1954, Stańczyk Jan 1978, Starzyńska Bogumiła 1973, Stawikowska Danuta 1988, Stąsiek Lucyna 1984, Stokowski Aleksander 1954, Stryjek Witold 1954, 1958, 1961, 1965, 1969, Such Edward 1984, Suchora Edward 1958, 1961, 1965, 1969, Surma Aleksy 1984, Szczudłowska Halina 1961, 1965, 1969, 1973, Szelezin Stefan 1965, Szewczuk Kazimierz 1984, Szewczyk Janina 1984, Szajba Irena 1984, Szlendak Henryk 1969, Szponar Władysław 1958, Szpyra Roman 1961, 1965, Szturomski Mirosław 1978, Szubtarski Marian 1958, 1961, 1965, 1969, 1973, Szumiło Bronisław 1973, Szumiło Mirosław 1988, Szwedziuk Edward 1984, Szydłowski Józef 1954, Szykuła Teresa 1988, Szymanik Jan 1988, Szymański Wacław 1984
Świerczyńska Halina 1969, 1973, 1978
Tarajko Feliks  1961, 1965, Taraszkiewicz Stefan 1954, 1958, 1961, 1965, 1969, 1973, 1978, Taras Protazy 1954, Tarnowski Jan 1984 , Tchórz Tomasz 1984, Teklak Irena 1961, Tęcza Marek 1988, Tkacz Jan 1954, Tkaczyk Władysław 1961, 1965, Tokarz Klemens 1954, Tomiło Zbigniew 1978, Topolski Lucjan 1973, 1978
Truszczyński Mieczysław 1978, 1984, Tyburski Stefan 1988, Tyrko Zofia 1961
Wajszczuk Krystyna 1978, Waśko Ireneusz 1984, Wawrzyński Józef 1954, Wąsik Lucjan 1969, Wiater Bolesław 1965, 1969, Wielgusiak Bronisława 1954, 1961, Wiktorowicz Jacek 1973, Wiktorowicz Stanisław 1958, 1961, Wiktorowicz Zofia 1965, Wilk Henryk 1984, Winiarska Janina 1973, Witkowski Stanisław 1965, 1969, Wlazło Irena 1965, 1969, 1973, Wodyk Maria 1988, Wojczuk Stanisław 1958, Wojno Antoni 1973, 1978, Wojnowski Jan 1954. Wojtas Marian 1965, 1988, Wolanin Danuta 1988, Woliński Henryk 1984, Wołłk-Łaniewski Jan 1984, Wołoch Stanisława 1961, Woźniak Józef 1954, Wójtowicz Feliks 1954, Wróbel Tadeusz 1969, 1973, 1978, 1984
Zając Edward 1973, 1978, Zarębski Jerzy 1984, Zawrotniak Jerzy 1978, Zgnilec Eugeniusz 1958, 1961, 1965, 1969, 1973, Ziarkiewicz Karol 1958, Ziemiański Henryk 1958, Ziemiński Zbigniew 1984, 1988, Zienkiewicz Franciszek 1961, 1965, Zwolak Feliksa 1954, Zygmunt Irena 1969
Żądło Danuta 1984, Żebrowski Stanisław 1984, Żenkin Piotr 1978


 * 60 radnych z 1961-64: 33 PZPR, 7 SD, 1 ZSL, 19 bezp.: do l. 30 - 12, 31-40 - 17, 41-50 - 18, pow. 50 - 13: prac. umysł. 33, robotników i rzemieślników 26, rolnik 1; wyższe 15, średnie 17, niep. średnie 7, podstaw. 17, niep. postaw. 4.

Czytany 1960 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 12 luty 2018 21:13

Kolejne artykuły

Liczby Zamościopedii

Hasła

 

Ilustracje

 

Rozwijana od dni

 

15093176

Wyświetleń