ZŁOTE MEDALE
1991-2000
SREBRNE MEDALE
do 1970
1971-1980
1981-1990
1991-2000
BRĄZOWE MEDALE
do 1970
1971-1980
1981-1990
1991-2000
1991-2000
1991 | l.a. chód 5 km hala | Sławomir Cielica | Agros |
1994 | l.a. chód 50 km | Sławomir Cielica | Agros |
1994 | 3-bój siłowy wyciskanie | Andrzej Engiel | Agros |
1995 | l.a. przełaje 5 km | Dorota Gruca | Agros |
1995 | l.a. 5 km | Dorota Gruca | Agros |
1995 | l.a. 10 km | Dorota Gruca | Agros |
1996 | l.a. 10 km | Dorota Gruca | Agros |
1996 | l.a. półmaraton | Dorota Gruca | Agros |
1998 | l.a. przełaje 5 km | Dorota Gruca | Agros |
1998 | l.a. 5 km | Dorota Gruca | Agros |
1998 | l.a. 10 km | Dorota Gruca | Agros |
1998 | judo, 52 kg | Iwona Michałek | Padwa |
1999 | l.a. 5 km | Dorota Gruca | Agros |
1999 | l.a. 10 km | Dorota Gruca | Agros |
2000 | l.a. półmaraton | Dorota Gruca | Agros |
2000 | strzelectwo pistolet centr. zapłon | Henryk Berendt | Vis |
SREBRNE MEDALE
do 1970
1955 | tenis stoł. debel | Józef Orliński (z Patyńskim - Lublin) | KS Zamość |
1978 | łuki 2x50m | Izabela Nikitiuk | Agros |
1979 | akrobatyka dwójki | Izabela Margol, Anna Mazur | Hetman |
1980 | akrobatyka dwójki | Izabela Margol, Anna Mazur | Hetman |
1982 | akrobatyka dwójki | Izabela Margol, Anna Mazur | Hetman |
1985 | spadochrony cel. | Małgorzata Pogudz | AZZ |
1987 | spadochrony cel. | Małgorzata Pogudz | AZZ |
1987 | spadochrony wielobój | Małgorzata Pogudz | AZZ |
1992 | boks piórkowa | Mariusz Bogucki | Hetman |
1992 | boks superciężka | Dariusz Jędruszko | Hetman |
1992 | l.a. 3 km | Dorota Gruca | Agros |
1995 | 3-bój sił. wycisk. | Andrzej Engiel | Agros |
1995 | karate kumite | Lidia Szerafin | ZKK |
1997 | l.a. chód | Anna Kot | Agros |
1998 | l.a. przełaj | Dorota Gruca | Agros |
1999 | Karate kumite | Andrzej Maciejewski | ZZKT |
2000 | l.a. 10 km | Dorota Gruca | Agros |
2000 | strzelectwo pistilet dowolny - drużynowo | b.d. | Vis |
BRĄZOWE MEDALE
do 1970
1961 | ciężary w. piórk. | Tadeusz Zaborski | Technik |
1961 | ciężary w. średnia | Andrzej Olszewski | Technik |
1961 | ciężary - 6-bój | Tadeusz Wosk | Technik |
1979 | akrobatyka skoki | Agata Juzwa | Hetman |
1983 | boks lekkośr. | Andrzej Młodzianko | Hetman |
1985 | spadochrony wielobój | Małgorzata Pogudz | AZZ |
1986 | Spadochrony cel. | Małgorzata Pogudz | AZZ |
1986 | spadochrony wielobój | Małgorzata Pogudz | AZZ |
1987 | l.a.przełaje | Anna Iskra | Agros |
1990 | szybownictwo | Agata Dąbrowska | AZZ |
1990 | l.a. chód 5 km h. | Sławomir Cielica | Agros |
1991 | l.a. chód 20 km | Sławomir Cielica | Agros |
1991 | l.a. chód 50 km | Sławomir Cielica | Agros |
1991 | l.a. maraton | Dorota Gruca | Agros |
1992 | boks półśr. | Jacek Konował | Hetman |
1993 | l.a. maraton | Dorota Gruca | Agros |
1993 | l.a. chód 50 km | Sławomir Cielica | Agros |
1994 | kick-boxing 60 kg | Monika Koszałka | - |
1994 | l.a. 3 km | Dorota Gruca | Agros |
1995 | 3-bój sił. 56 kg | Iwona Pieczykolan | - |
1996 | judo 52 kg | Iwona Machałek | Padwa |
1996 | l.a.1500 m h. | Dorota Gruca | Agros |
1996 | l.a. 5 km | Dorota Gruca | Agros |
1997 | l.a. chód | Aleksandra Kot | Agros |
1998 | brydż ind. | Piotr Bojanowski | Merkury |
1998 | karate kumite | A. Maciejewski | ZKKT |
1998 | karate trad.kumite druż. | A. Maciejewski, A. Diadia, P.Tokarski | ZKKT |
2000 | zapasy 54 kg | Mariusz Łoś | Agros |